//Diabeł tkwi w szczegółach…

Diabeł tkwi w szczegółach…

Czy wiesz, że świadczymy też usługi detailingu? 

Marzy Ci się zadbane auto w idealnym stanie? Zwracasz uwagę na detale i chcesz, aby Twój samochód był bez skazy? A może Twoja firma przygotowuje się do zdania floty na koniec kontraktu i chcesz uniknąć obciążenia kosztami ponadnormatywnego zużycia?

Przyjedź do POL-MOT Auto Żoliborz i sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić! W gamie dostępnych usług znajdziesz między innymi precyzyjne czyszczenie aut na zewnątrz i w środku, renowację wnętrza, polerowanie i renowację karoserii, usuwanie zarysowań oraz inne zabiegi pozwalające usunąć uszkodzenia lub zabezpieczające poszczególne elementy w aucie przed zużyciem albo zniszczeniem.

Oferujemy kompleksową pielęgnację nowych, jak i starszych samochodów – tak, aby na długo cieszyły oko. Co więcej – nasze zabiegi detailingowe pozwolą nie tylko podnieść walory estetyczne auta, ale przedłużą również żywotność, a w rezultacie zwiększą jego wartość na rynku.

Powiedz co chcesz zmienić w swoim aucie i jakiego efektu oczekujesz, a przygotujemy dla Ciebie dedykowaną wycenę. Dowiedz się więcej pod numerem:
22 663 50 81 lub u naszego doradcy w POL-MOT Auto Żoliborz przy ul. Felińskiego 2. Zapraszamy!

2018-07-10T18:16:34+00:00 2018-07-10|Aktualności|