//NOWA SCALA MOŻLIWOŚCI

NOWA SCALA MOŻLIWOŚCI

Dobry design to nie tylko piękno, to także funkcjonalność i doskonale zagospodarowana przestrzeń. Właśnie ta myśl przyświecała projektantom ŠKODY SCALA.

Produkcja tego nowego kompaktowego modelu już ruszyła. Będzie on dostępny w sprzedaży jeszcze w tym roku. Nazwa SCALA, wywodząca się z łacińskiego słowa oznaczającego „schody”, symbolizuje kolejny etap rozwoju marki i z pewnością zredefiniuje portfolio samochodów z segmentu A oferowanych przez ŠKODĘ – ze względu na innowacje technologiczne i funkcjonalności dostępne dotychczas w samochodach klasy premium.

Nowa ŠKODA SCALA wyznacza nowoczesne standardy w obszarze technologii, bezpieczeństwa i designu, a jednocześnie przyciąga codzienną praktycznością. Kompaktowa z zewnątrz i przestronna wewnątrz, posiada bagażnik o pojemności 467 l. Jest gotowa na wyzwania Twoje, Twojej paczki znajomych, a nawet całej rodziny.

#technologia #design #łączność #przestronność #bezpieczeństwo

_____________________

Prezentowany materiał dotyczy samochodu, który nie jest jeszcze oferowany do sprzedaży i nie posiada homologacji. Materiał ma charakter wyłącznie wizerunkowy. Dane techniczne dot. zużycia paliwa i emisji CO2 będą dostępne w kwietniu 2019 r.

2019-02-11T16:20:26+00:00 2019-01-25|Aktualności|