//ZEROWA EMISJA SPALIN? NOWY LEAF!

ZEROWA EMISJA SPALIN? NOWY LEAF!

Czy wiesz, że nowy Nissan LEAF to najczęściej wybierany samochód elektryczny w Polsce i Europie?

Poczuj emocje podczas NATYCHMIASTOWEGO PRZYSPIESZENIA i jedź jeszcze DALEJ BEZ ŁADOWANIA. Odkryj BARDZIEJ INTELIGENTNY, BEZPIECZNIEJSZY i łatwiejszy sposób na podróżowanie, który daje Ci więcej pewności i oferuje zupełnie nowy poziom doznań. Przesiądź się do nowego Nissana LEAF, najbardziej zaawansowanego samochodu elektrycznego na świecie.

Nowoczesne technologie

Wyobraź sobie samochód, który wykorzystuje jeden pedał do przyspieszania, zwalniania i zatrzymywania auta, który perfekcyjnie parkuje i chroni Cię przed potencjalnymi zagrożeniami. Dzięki gamie innowacyjnych rozwiązań Intelligent Mobility, nowy Nissan LEAF prowadzi się fenomenalnie.

Bezpieczeństwo na piątkę

Nowy Nissan LEAF otrzymał najwyższą ocenę 5-ciu gwiazdek w testach Euro NCAP. Wynik ten zawdzięcza nowym funkcjom bezpieczeństwa, które można znaleźć na wyposażeniu tego modelu. Są to zaawansowane systemy wspomagające kierowców, które wykorzystują kamery i radar, aby m.in. ułatwić rozpoznawanie pieszych. Technologie te są podstawą uznanego systemu ProPILOT Nissana, który zapewnia bardziej bezpieczną i pewną jazdę.

_____________________

Źródło: AAA, łączna liczba rejestracji Nissana LEAF w 2018 roku na terenie UE, Norwegii, Szwajcarii oraz Islandii. Na podstawie danych dotyczących liczby rejestracji nowych pojazdów w Polsce w okresie 01.01.2018-31.12.2018

2019-02-27T17:45:21+00:00 2019-02-07|Aktualności|