INFOLINIA: +48 801 320 320
//NOWY SALON W KIELCACH

NOWY SALON W KIELCACH

Nissan POL-MOT Auto Kielce to jedyny dealer tej marki w województwie świętokrzyskim, a nowy salon zaprojektowany został zgodnie z innowacyjną Koncepcją Sprzedaży Detalicznej Nissana. Projekt stanowi rewolucję w zakresie formy obsługi i przesuwa granice w branży motoryzacyjnej wkraczając w erę elektroniki i multimediów. Otwarta przestrzeń, design, interaktywność, a przy tym przyjazne dla klienta wnętrze obiektu, zapraszające go do interakcji za pośrednictwem nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Do wyboru szeroka gama modeli – począwszy od miejskich aut osobowych, poprzez crossovery, samochody użytkowe, jak również elektrycznego Nissana Leaf. Dodatkowo dogodna lokalizacja przy ulicy 1 Maja 254, w sąsiedztwie trasy S7, umożliwia realizację jazd testowych zarówno w obszarach typowo miejskich, jak i na drogach szybkiego ruchu.

Cieszymy się z rozpoczęcia współpracy z Nissan Sales CEE i wierzymy, że wspólne zaangażowanie pozwoli osiągnąć sukces. Jestem przekonany, że nasze doświadczenie i czołowa pozycja na lokalnym rynku motoryzacyjnym oraz bogata gama samochodów marki Nissan, zaowocują dużym zainteresowaniem ze strony klientów” – mówi Mateusz Zarajczyk, Prezes POL-MOT Auto.

Dużym atutem, wyróżniającym salon na mapie punktów dealerskich działających w tym regionie, jest bez wątpienia punkt ładowania samochodów elektrycznych, który znajduje się na terenie obiektu. Dzięki temu osoby odwiedzające Nissan POL-MOT Auto w Kielcach lub podróżujące na trasie z Warszawy do Krakowa zyskują możliwość doładowania swojego pojazdu w ramach tzw. półszybkiego ładowania.

„Nissan jest jednym ze światowych pionierów w rozwoju elektromobilności oraz liderem segmentu samochodów elektrycznych w Polsce. W swoich działaniach koncentrujemy się nie tylko na produkcji pojazdów zeroemisyjnych, ale również wspieraniu ich użytkowników. Doskonałym przykładem jest salon Nissan POL-MOT Auto Kielce, w którym kierowcy mogą nie tylko w nowoczesnym wnętrzu zapoznać się z pełną ofertą naszej marki, ale również naładować swój samochód i przy okazji napić się pysznej kawy” – dodaje Robert Prusiński, dyrektor polskiego oddziału Nissana.

Nowy salon jest częścią jednej z największych firm dealerskich w Polsce, Grupy POL-MOT Auto, obecnej na rynku motoryzacyjnym od ponad 20 lat. Oprócz sprzedaży i serwisowania samochodów, Nissan POL-MOT Auto Kielce zapewnia także kompleksową obsługę w zakresie finansowania, ubezpieczeń, likwidacji szkód oraz rozwiązań dedykowanych dla flot, jak również odkupu samochodów używanych.

Dane kontaktowe:
NISSAN POL-MOT Auto
ul. 1 Maja 254 | 25-646 Kielce
SALON tel.: 41 230 67 01 | SERWIS tel.: 41 366 46 55
e-mail: nissan@polmotauto.pl
www.nissankielce.pl

2018-10-23T14:38:50+00:00 2018-07-30|Aktualności|