Wypożyczalnia samochodów

Nowy Opel Astra już jest w POL-MOT Auto - sprawdź ofertę specjalną! Nowy Opel Astra już jest w POL-MOT Auto - sprawdź ofertę specjalną!

Data publikacji:  06 listopada 2015

W miniony weekend 6-8 listopada 2015 miały miejsce dni otwarte nowej generacji dobrze znanego już Państwu modelu Opel Astra piątej generacji. W salonie POL-MOT Auto w Kielcach dokonano uroczystego odsłonięcia Astry V w czwartkowy wieczór podczas przedpremierowego pokazu dla zaproszonych Gości.  więcej »

Przedzimowe przeglądy w serwisach ŠKODA  POL-MOT Auto Przedzimowe przeglądy w serwisach ŠKODA POL-MOT Auto

Data publikacji:  19 października 2015

Tradycyjnie serwisy POL- MOT Auto ŠKODA zapraszają na przegląd samochodu przed sezonem zimowym. Za jedyne 99 zł będą mogli Państwo wymienić opony na zimowe oraz sprawdzić stan płynów eksploatacyjnych: oleju, płynu hamulcowego i chłodzącego. Nasi mechanicy sprawdzą również stan oświetlenia zewnętrzn  więcej »

NOWA SKODA FABIA NOWA SKODA FABIA

Data publikacji:  22 stycznia 2015

125 kombinacji kolorów. Zużycie paliwa już od 3,4 / 100km! Największy bagażnik w swojej klasie. Aplikacje mobilne MirrorLink oraz SmartGate. Bezpieczeństwo zapewnia 6 poduszek, ESP, hamulec antykolizyjny i XDS+ w standardzie! 5 gwiazdek NCAP. Przestrzeń bogatsza w kolory, więcej miejsca dla Ciebie  więcej »

Karta ratownicza Karta ratownicza

Data publikacji:  13 marca 2014

Karta ratownicza to zestandaryzowana informacja, która na kartce w formacie A4 przedstawia schemat pojazdu z zaznaczonymi najważniejszymi dla służb ratowniczych elementami wzmocnień karoserii, rozmieszczenia poduszek bezpieczeństwa czy też gazowych napinaczy pasów.  więcej »

«  Powrót