Skoda Łomża

skoda_lomza.jpgmapa_lomza.png

»  POL-MOT Auto S.A. Skoda Łomża

 

ul. Wojska Polskiego 163A, 18-402 Łomża
tel. 86 216 90 84
fax. 86 216 04 68
e-mail: salon.lomza@polmotauto.com.pl

e-mail: serwis.lomza@polmotauto.com.pl

 

 

»  Serwis

 

godziny pracy:

Pn. - Czw. 6.00 - 21.00
Pt. 7.00 - 17.00
Sob. 7.00 - 16.00

 

e-mail:serwis.lomza@polmotauto.com.pl

Kierownik Serwisu   - Leszek Kotowski   - tel. 602 452 609 / 86 216 90 85
Specjalista ds. Gwarancji   - Tomasz Puścian   - tel. 512 150 587 / tel. 86 216 90 85
Doradca Serwisowy   - Robert Jastrzębski   - tel. 512 150 587 / tel. 86 216 90 85
Doradca Serwisowy   - Maciej Pasek   - tel. 512 150 587 / 86 216 90 85

 

 

»  Sprzedaż samochodów

 

godziny pracy:

Pn. - Czw. 8.00 - 18.00
Pt. 9.00 - 17.00
Sob. 8.00 - 16.00

 

e-mail:salon.lomza@polmotauto.com.pl

Kierownik Działu Sprzedaży
Samochodów
  - Robert Płaza   - tel. 608 695 767 / 86 216 90 85
Z-ca Kierownika Działu Sprzedaży
Samochodów
  - Andrzej Serafin   - tel. 668 687 745 / 86 216 90 85
Specjalista ds. Sprzedaży   - Marcin Sidwa   - tel. 539 951 357 / 86 216 90 85

 
 

 

 

»  Ubezpieczenia i finansowanie

 

Specjalista ds. Sprzedaży Usług Finansowych   - Ewa Zabielska   - tel. 86 216 90 85
ezabielska@polmotauto.com.pl

 

 

»  Części zamienne

 

godziny pracy:

Pn. - Czw. 6.00 - 21.00
Pt. 7.00 - 17.00
Sob. 7.00 - 16.00

 

Główny Specjalista ds.
Sprzedaży Części
  - Adam Babiel   - tel. 86 216 90 85
ababiel@polmotauto.com.pl
Sprzedawca   - Kamil Gromek   - tel. 86 216 90 84
kgromek@polmotauto.com.pl
Sprzedawca   - Stanisław Wszeborowski   - tel. 86 216 90 84
swszeborowski@polmotauto.com.pl

 

 

»  Sprzedaż flotowa

 

Z-ca Kierownika ds. Sprzedaży Samochodów   - Andrzej Serafin   - tel. 668 687 745 / 86 216 90 85
aserafin@polmotauto.com.pl

 

 

»  Likwidacja Szkód

 

godziny pracy:

Pn. - Pt. 6.00 - 21.00

Sob. 7.00 - 15.00

 

Kierownik Serwisu   - Leszek Kotowski   - tel. 602 452 609 / 86 216 90 85
lkotowski@polmotauto.com.pl
«  Powrót